Мені потрібна база НАТО під Харковом ну і середній палець, звичайно ж. “Щоб росіяни, жуючи сухпай, дивилися і …”
Публікуємо мовою оригіналу: МНЕ НУЖНА БАЗА НАТО. ПОД ХАРЬКОВОМ.Война прошла со мной рядом. Она смотрела на меня испуганными глазами одинокой…