“П’єтe ввечepі склянку, а вpaнці xyднете!” За мicяць піде дo 10 кг!



Насправді, схуднути можна і за допомогою цього чарівного напою

Я вживаю цей напій щовечора протягом місяця і схудла вже на 10 кг! Насправді, засіб смачний та й ще дуже корисний.

Інгредієнти:

  1. корінь імбиру — 1 шт. довжиною 10 см
  2. червоні яблука — 10-12 штук
  3. цедра і сік 2-х лимонів
  4. натуральний мед
  5. 1-2 палички кориці
  6. вода 4-5 літрів


Приготування:

Очищений імбир наріжте на пластини та залийте водою. На яблуках зробіть надрізи та додайте їх разом з лимонною цедрою та корицею до імбиру. Доведіть суміш до кипіння та проваріть ще 3 хвилини. Після цього зніміть з вогню та накрийте кришкою. Настоюйте декілька годин, давши суміші охолонути. Після цього додаємо мед.


Напій можна пити як в теплому, так і в холодному вигляді.

Якщо ви будете вживати цей засіб кожного вечора протягом місяця, то:

  • ваш імунітет зміцниться,
  • покращиться кровообіг,
  • зменшиться вага,
  • поліпшиться стан шкіри,
  • очистяться судини та нормалізується тиск.

Ви любите чай з імбиру?

Друзі, Вам подобається ця стаття?
Поділіться з друзями!