Як користуватися Стрітенською свічкою, коли запалювати та де варто її зберігати.



Щороку 15 лютого віряни святкують одне з найважливіших християнських свят – Стрітення Господнє. Саме в цей день, згідно з Біблією, Матінка Божа на знак подяки принесла маленького Ісуса в Господній храм.

Традиційно в цей день потрібно обов’язково запалити Стрітенську свічку. Ця традиція є напрочуд важливою, адже без неї заборонено навіть починати Божественну літургію. Прийнято вважати, що освячені 15 лютого свічки є відмінними від інших, адже саме їхнє полум’я і світло стають символами нашої істинної віри та підносять наші щирі молитви до святих.

Правила використання Стрітенської свічки.

-Стрітенську свічку запалюють тільки під час молитви.
-Зберігати її потрібно біля ікон разом з свяченою водою.
-Використовуйте свічку в особливо важкі або важливі моменти життя.
-Стрітенську свічку запалюють під час непогоди, пожежі, катаклізмів та стихійного лиха, щоб вберегти родину й помешкання від біди.


-Також, під час важких пологів, щоб все добре завершилось.
-Ще, вогонь Стрітенської свічки, прокладає шлях небіжчику у світ мертвих.
-Цією свічкою освячують та очищають оселі від злих духів, щоб вберегти від всілякого лиха.
-Вогонь Стрітенської свічки рятував хворих та немічних від їхніх проблем, дітей від переляку, а худобу з дитям від злого ока.

-Під час епідемій запалювали такі свічки та обкурювали людей, тварин й оселі на захист від прокази.
-За повір’ям, при сильному зубному болю потрібно кусати та гризти Стрітенську свічку.
-Також, вогонь освяченої свічки заспокоїть конфліктні ситуації в родині.
-Залишки від свічок ніколи не викидайте. Віднесіть їх в церкву, там знають, що з цим робити.


Друзі, Вам подобається ця стаття?
Поділіться з друзями!