Російський актор Володимир Гостюхін назвав причини громадянської війни на Україні” Свій коментар він дав російським ЗМІ.
За його словами, все, що приходить в Україні є наслідком дій США.
“На жаль, це все влаштували навіть не бандерівці. Бандерівців використовує Америка. Я її називаю гніздом сатани. Вони колись говорили, що Радянський Союз імперія зла. Та ні, Америка – це лігво зла. Найгірше йде звідти! А Росія приходить в себе”, – вважає він.
Крім того, актор упевнений, що в Україні панує “диктатура фашистів” і він закликав українців розсудливою.
“А на Україні – диктатура фашистів! Диктатура американофашистів! У влади – виродки, маріонетки-злочинці, яких поставив злочинний американський режим. Ніякої там демократії немає. Я б їм сказав – візьміться за голову. Отямтеся! Отямтеся! У вас дах поїхав”, – закінчив він.
Нагадаємо, раніше російський музикант Юрій Лоза заявив, що Україна сама розв’язала війну на Донбасі та веде війну з українцями, що живуть там.
“Домовлятися з Донбасом все одно доведеться. Вони ж не збиралися виходити зі складу України. А ось ви туди полізли з війною, замість того, щоб цивілізовано з ними спілкуватися…
Не вони ж бомбардують Київ, а ви бомбіть Донбас. І не вони до вас прийшли з автоматами, а це ви прийшли, тому чого ж на них-то валити!” – заявив він.
Друзі, Вам подобається ця стаття?
Поділіться з друзями!









