Велике церковне свято Введення в храм Пресвятої Богородиці відзначається 21 листопада. Цього дня трирічна Марія вперше ввійшла в Храм Божий зі святими Іоакимом і Анною (своїми батьками).
Цього дня люди припадають перед іконою Божої Матері і просять про здоров’я та благословення для діточок, бездітні пари вимолюють дитятко, а вагітні жінки благають про щасливі пологи.

Що ж слід робити цього дня, щоб отримати милість Богородиці?
- Якщо є змога, то слід прийти зі своїми дітьми до храму, разом молитися про здоров’я та благати Діву Марію про заступництво. Також можна молитися вдома, складаючи шану Богородиці.
- На свято Введення в храм Пресвятої Богородиці треба освятити воду і дати випити дітям. Це надасть їм здоров’я і сили. Люди вірили, що чоловік, який вип’є освячену воду в цей день, буде завжди щиро кохати свою дружину.
- Цього дня слід відвідати батьків та пригостити їх смачними стравами. Вважалося, що це захистить сім’ю від лиха та хвороб.
Нехай Пресвята Богородиця почує ваші щирі молитви і стане заступницею для всієї сім’ї.
Друзі, Вам подобається ця стаття?
Поділіться з друзями!







