Грузинської ікони Божої Матері – 4 вересня. У цей день в неї просять здоров’я і допомоги



Саме 4 вересня заведено шанувати Грузинську ікону Божої Матері. На іконі зображено Спасителя, який підвернув під ліву, оголену підошву правої ноги. Також, на ній зображені чотири мощевика. Ікону створили у Грузії, але потім її переправили у Персію, коли землі завойовував шах Аббас. Згодом святиня вирушила у Красногорський монастир, під Архангельськом. Тоді ікона почала творити чудеса, які потім записували у церковні літописи.

Вона відіграла важливу роль під час спалаху чуми у Москві. Ікона допомогла вилікувати безліч людей. Коли Красногорський монастир закрили, то святиня зникла. А коли монастир знову відкрили, святиня знову якимось чудом з’явилась у храмі. Ця ікона брала участь у хресному ході в Архангельську. Після всіх подій, де знаходиться ікона нікому не відомо.

Друзі, Вам подобається ця стаття?
Поділіться з друзями!